01
Atgal

Electrolux

„Pure Q9“ belaidžių dulkių siurblių pristatymas

2020

Projektų vadovas: Martynas Vilčinskas

Projektų vadovė: Ieva Marija Černiauskaitė

Kampanijos metu pagal tikslinę auditoriją, gyvenimo būdą atrinkti trys nuomonės formuotojai – Indrė Stonkuvienė, Marius Jovaiša ir Toma Šokelė – išbandė naujuosius „Electrolux Pure Q9“ belaidžius dulkių siurblius. Jie savo asmeninėse socialinių tinklų „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose tris savaites dalijosi savo patirtimi, pasakojo apie labiausiai patikusias funkcijas ir šio belaidžio siurblio pranašumus skirtingose kasdienėse situacijose. Tam buvo pasirinkti skirtingi turinio pateikimo ir auditorijos įtraukimo formatai – istorijos (angl. stories), įrašai (angl. posts), taip pat paskelbtas konkursas siurbliui laimėti.

Užduotis

Paskleisti žinią apie naujos serijos „Electrolux Pure Q9“ belaidžius dulkių siurblius, jų funkcionalumą ir patogumą pasiekiant kuo didesnę tikslinės auditorijos dalį.

Rezultatai

Kampanijos metu nuomonės formuotojų sukurtas turinys buvo peržiūrėtas daugiau nei 1,53 mln. kartų. Tikslingai pasirinkti skirtingi kampanijos veidai leido pasiekti plačią ir įvairią tikslinę auditoriją: šeimas, tendencijų sekėjus, kokybės ir švaros mylėtojus, taip pat planuojančius artimiausiu metu atsinaujinti ir įsigyti naują siurblį. Pristatytas produktas sulaukė išties didelio susidomėjimo – tiesioginių užklausų nuomonės formuotojams apie įsigijimo sąlygas, prekybos vietas.

>120 išpublikuotų turinio vienetų

>1,5 mln. turinio peržiūrų

Dalintis

Kitas projektas

01

Ieškote partnerių?

Rašykite hello@berta.lt
Skambinkite +370 5 215 4964
Uždaryti

Laukas turi būti užpildytas

Laukas turi būti užpildytas

Laukas turi būti užpildytas

L.Stuokos- Gucevičiaus g. 9-10, Vilnius

Įm. k. 300613091
PVM LT100002986019
Atsiskaitomoji sąskaita:
LT507044060005755469
SEB bankas

Sekite mus social kanaluose