01
Atgal

The Body Shop

Kalėdų paramos akcija

2020

Projektų vadovas: Greta Lopetkaitė

Kai kurias šeimas pasaulinė pandemija sukrėtė ypač stipriai, todėl kalėdiniu laikotarpiu pakvietėme žinomas Lietuvos moteris prisijungti prie „The Body Shop“ organizuojamos kilnios paramos akcijos. Bendradarbiaudami su organizacija „Caritas“ skatinome paremti Motinos ir vaiko globos namuose gyvenančias bei vaikų dienos centrą „Vilties angelas“ lankančias šeimas, kurios stokoja būtiniausių kasdienių reikmenų. Siekdami abipusio džiaugsmo, nuomonės formuotojoms dovanojame tai, kuo „The Body Shop“ pasižymi geriausiai – šventine produkcija užpildytus maišelius. Kad šventinis gerumas sklistų toliau, mainais ištuštintą maišelį kvietėme užpildyti šioms šeimoms būtiniausiais daiktais.

Užduotis

Paskatinti žinomas Lietuvos moteris prisijungti prie „The Body Shop“ inicijuotos kalėdinės akcijos, ne tik paremiant kasdienėmis buities priemonėmis pastarųjų stokojančias šeimas, bet ir nušviečiant apie šios paramos poreikį gausias sekėjų gretas. Tokiu būdu kartu stiprinant ir „The Body Shop“ kaip socialiai atsakingo, visuomeniško prekių ženklo įvaizdį.

Rezultatai

  • Prie kampanijos iš viso prisijungė 10 žinomų Lietuvos moterų.
  • „Caritas“ Motinos ir vaiko globos namuose gyvenančioms bei vaikų dienos centrą „Vilties angelas“ laikančioms šeimoms įteikta 10 paramos rinkinių.
  • Apie šią „The Body Shop“ vykdomą iniciatyvą iš viso pasidalinta 2 „Instragam“ įrašuose ir 200 „Instagram“ istorijose, kurių bendra žiūrėjimo auditorija siekė daugiau kaip 140 tūkst. vartotojų.

10 neatlygintinai prisijungusių nuomonės formuotojų

>200 publikuotų turinio vienetų

>140 tūkst. vartotojų pasiekta per soc. tinklus

Dalintis

Kitas projektas

01

Ieškote partnerių?

Rašykite hello@berta.lt
Skambinkite +370 5 215 4964
Uždaryti

Laukas turi būti užpildytas

Laukas turi būti užpildytas

Laukas turi būti užpildytas

L.Stuokos- Gucevičiaus g. 9-10, Vilnius

Įm. k. 300613091
PVM LT100002986019
Atsiskaitomoji sąskaita:
LT507044060005755469
SEB bankas

Sekite mus social kanaluose