01
Atgal

„Berta&“ atsinaujina: prie komandos prisijungia Tomas Kirša

2021 m. birželio 23 d.

Berta& - profile picture, Berta&

Autorius: Berta&

Komunikacijos agentūra „Berta&“ stiprina savo komandą – prie skaitmeninės komunikacijos stratego vairo stoja ilgametę patirtį skaitmeninės ir rinkodaros komunikacijoje kaupęs Tomas Kirša. Daugiau nei 15 metų komunikacijoje dirbantis Tomas savo įžvalgomis sustiprins tiek klientų komunikaciją, tiek prisidės prie pačios agentūros tolimesnių pokyčių.

Berta Čaikauskaitė, agentūros „Berta&“ vadovė, teigia, kad šis komandos pastiprinimas – planuotas strateginis žingsnis pasukti agentūrą į kiek kitus vandenis ir stiprinti pozicijas ten, kur juda globalios tendencijos.  

„Mūsų agentūra šiandien pereina į naują etapą. Prieš pusantrų metų, kai keitėsi įmonės savininkas bei agentūros pavadinimas, mūsų tikslas buvo iš naujo sukurti savo reputaciją ir viską pradėti nuo balto švaraus popieriaus lapo. Šiandien norim eiti gilyn.  

Su Tomo prisijungimu mes tampame nebe dar viena integruotos komunikacijos agentūra, o savo pozicijas stiprinsime marketingo ir skaitmenėje komunikacijoje. Tai yra ambicingas žingsnis, bet mes mėgstame būti drąsūs ir kitokie“, – naują „Berta&“ agentūros kryptį pristatė B. Čaikauskaitė. 

Berta& vadovė B. Čaikauskaitė ir skaitmeninės komunikacijos strategas T. Kirša

Pasak jos, nors šiandien rinkoje vis daugiau agentūrų fokusuojasi į įmonių reputaciją ir krizių valdymą, „Berta&“ atvirkščiai – kaip tik nueina nuo tradicinių ryšių su visuomene agentūros modelio ir gilinsis į tai, ko labiausiai šiuo metu reikia klientams – praktinę prekių ženklų rinkodaros komunikaciją ir jos vadybą. 

Prie „Berta&“ komandos prisijungęs T. Kirša antrina. Anot jo, po daugiau nei metus trukusios dėl pandemijos sukeltos „pauzės“, kiekvienam verslui šiandien svarbiausia yra rezultatai. Todėl itin svarbu turėti poreikius suprantančius partnerius, kurie padėtų prekės ženklams pamatyti platesnį vaizdą, sudėlioti strategiją bei veiksmų planą.  

„Šiuo metu rinkoje praktiškai nėra agentūros, kuri užimtų aiškią poziciją marketingo komunikacijoje, tad „Berta&“ pokyčiai ir mano prisijungimas prie komandos – strategiškai apgalvoti. Pats asmeniškai susidūriau su šia komanda, būdamas kliento pusėje, tad drąsiai galiu teigti, kad „Berta&“ turi stiprią ir plačiai matančią komandą. Mus suvienijo vertybės ir praktiškas požiūris į marketingo ir komunikacijos sritis, todėl mano vaidmuo buvo aiškus nuo pirmo pokalbio. 

Aš pats būsiu atsakingas už marketingo ir skaitmeninių komunikacijos paslaugų krepšelio bei komandos sustiprinimą, tad klientams galėsime pasiūlyti kūrybinius sprendimus, paremtus aiškiai pamatuojamais veiksmais. Tam tikslui pasiekti pasitelksime duomenų analitiką ir tikslinį vartotojų profiliavimą. Tai – ateitis, kurioje mums reikia būti jau šiandien“, – teigė T. Kirša. 

T. Kirša yra dirbęs reklamos agentūrose, plėtojo turizmo verslą Lietuvoje ir užsienyje, o pastaruoju metu vadovavo restoranų tinklo „Čili pizza“ rinkodarai ir komunikacijai. Tomas taip pat yra Lietuvos komunikacijos asociacijos direktorius.  

„Berta&“ agentūra dirba su „Švyturys – Utenos alus“, „Electrolux“, „Bolt“, JUNG, „Geberit“, „Čili pizza“, „Ekskomisarų biuru“, „The Body Shop“ ir kt. prekių ženklais.

Dalintis

01

Ieškote partnerių?

Rašykite hello@berta.lt
Skambinkite +370 5 215 4964
Uždaryti

Laukas turi būti užpildytas

Laukas turi būti užpildytas

Laukas turi būti užpildytas

L.Stuokos- Gucevičiaus g. 9-10, Vilnius

Įm. k. 300613091
PVM LT100002986019
Atsiskaitomoji sąskaita:
LT507044060005755469
SEB bankas

Sekite mus social kanaluose