01

Kartu įgyvendindami pokyčius, mes padedame savo klientams augti

Kas - mes?

„Berta&“ – tai naujas žvilgsnis į komunikaciją. Mes žiūrime drąsiai, atvirai, kitaip, bet svarbiausia – žmogiškai, todėl matome daugiau ir giliau. Turime per 13 metų patirties, tad jaučiame rinkos poreikius ir siekiame efektyviai juos atliepti.

Mūsų filosofijos pamatas – humancentrizmas, kuriame svarbiausia figūra yra žmogus. Gerbiame ir jaučiame kiekvieną savo kolegą, partnerį, klientą. 

Mūsų vizija – išlikti lygiaverčiais partneriais siekiant geriausio rezultato. Mes iš vienų rankų siūlome verslo poreikius atitinkančias paslaugas, jūs – savo pasitikėjimą mumis.

Pamatinės vertybės, kuriomis vadovaujamės be jokių išimčių:

  • profesionalumas, 
  • darni komandinė dvasia, 
  • nekvestionuojama moralė & darbo etika, 
  • drąsa eiti savo keliu.

Ką mes darome

Komunikacijos vadyba

Esame sukaupę patirties valdant didelės apimties, integruotus projektus, todėl galime sukoordinuoti ir užtikrinti, kad žiniasklaidos planavimo, kūrybos, skaitmeninės reklamos ir kitų komunikacijos partnerių vykdomi veiksmai būtų vientisi ir kryptingi, o resursai – paskirstomi ir išnaudojami maksimaliai efektyviai visose srityse. Patogumas klientui – viskas vienose rankose.

Ryšiai su visuomene

Tikime, kad tai yra daugiau nei komunikacija, tai – santykis, kurį kuriate su savo tikslinėmis grupėmis, visuomene, partneriais per kasdienę komunikaciją. Nuo pranešimų spaudai, temų inicijavimų, visuomenės nuomonės tyrimų iki partnerysčių ir ilgalaikių iniciatyvų įgyvendinimo.  

Korporatyvinė komunikacija

Jei stereotipiškai korporatyvinė komunikacija apibūdinama kaip sausa, formali, tai mes į ją žvelgiame kaip į galimybę atrasti naujus komunikacijos kampus ir formas, išryškinti kuriamą pridėtinę vertę bei paversti ją tvirtu reputacijos pamatu. Įvaizdis – dar ne viskas, reputacija yra viskas.

Darbdavio komunikacija

Nuolat sekdami ir analizuodami socialinius pokyčius, darbo rinkos tendencijas skirtinguose sektoriuose, esame pasirengę savo klientams padėti tapti patraukliais ir geidžiamais. Tikime, kad jie tokie ir yra, tiesiog ne visuomet gerai žino, kaip tai pasakyti esamiems ir potencialiems darbuotojams, kad šie išgirstų.

Vidinė komunikacija

Esame sukaupę patirties dirbdami tiek su nedidelėmis, tiek su kelis tūkstančius darbuotojų turinčiomis įmonėmis, tad galime pasiūlyti platų vidinės komunikacijos veiksmų ir priemonių spektrą: nuo vidinių leidinių, naujienlaiškių iki tradicijų kūrimo ir komandinės dvasios puoselėjimo. Tikime, kad sklandi ir darni komunikacija įmonės viduje – jos sėkmės atspindys išorėje.

Rinkodaros komunikacija

Klientas žino, kokias paslaugas ar produktus nori parduoti, o mes – kaip tai padaryti. Patirtis, sukaupta dirbant su vietiniais ir tarptautiniais prekių ženklais, jų istorijų kūrimas bei pasakojimas leidžia atrasti, o jei reikia – ir išgrįsti tiesiausią kelią iki šiandieninio vartotojo krepšelio.

Skaitmeninė komunikacija

Specializuojamės ir nuolat stipriname savo kompetencijas ieškodami naujų, dar efektyvesnių, o svarbiausia – pamatuojamų skaitmeninės komunikacijos bei reklamos sprendimų ir juos pritaikome pagal klientų poreikius.

Tarptautinė komunikacija

Turime platų patikimų partnerių tinklą ne tik Baltijos šalyse, bet ir už jų ribų, kad atsižvelgdami į konkrečios rinkos tendencijas, kultūrinius skirtumus ir vartojimo įpročius savo klientams galėtume pasiūlyti tinkamiausius komunikacijos sprendimus: nuo prekės ženklo įvedimo, pozicijų stiprinimo iki komunikacijos plano parengimo bei įgyvendinimo.

Komunikacijos krizių prevencija ir valdymas

Esame įsitikinę, kad apdovanojimai turėtų būti teikiami ne už tinkamai suvaldytas krizes, o už tas, kurios neįvyko. Todėl klientams siūlome profesionalią pagalbą ir operatyvumą identifikuojant galimas komunikacines krizes, jų scenarijus, esant poreikiui – ir jų valdymo planą tiek trumpalaikėje, tiek ilgalaikėje perspektyvoje.

Kūrybiniai dizaino sprendimai

Sutinkame su mintimi, kad turinys yra karalius. Tačiau jo karūna – turinį sustiprinantis vizualinis sprendimas. Esame apsiginklavę kūrybingomis idėjomis ir žinome, kaip teisingai „įvilkti“ bet kokią žinutę, kad ši atkreiptų dėmesį ir įsimintų. Kūrybos komandos darbai kalba patys už save čia.

Mokymai

Bendravimo su žiniasklaida, viešojo kalbėjimo meno, streso valdymo, konfliktinių situacijų sprendimo ir dar daugelis kitų įgūdžių gali būti sėkmingai įgyjami su profesionalų pagalba. Savo klientams siūlome kokybiškus mokymus, kuriuose teorija derinama su praktika bei stiprinamos reikiamos kompetencijos.

Specializuotos teisinės paslaugos

Viena yra atrasti gerą teisininką, o visai kas kita – tokį, kuris supranta, kas yra dėmesį atkreipianti, drąsi ir paveiki komunikacija. Mūsų teisininkai tai žino, tad dirbdami išvien su mumis – komunikacijos, rinkodaros specialistais, gali padėti pamatyti naujus komunikacijos kampus.

02

Patirtis, kuri padeda mūsų klientams tapti lyderiais

Mumis pasitiki

Slinkti

Mūsų veiklos geografija

Dirbame neribojami jokių barjerų, net ir geografinių! Esame sukaupę vertingos patirties ir turime ilgamečius partnerius beveik 10-yje skirtingų pasaulio šalių – nuo Centrinės ir Rytų Europos iki Skandinavijos. Turimas įdirbis leidžia lengviau suvokti šalių kultūrinius, vartojimo įpročius, tendencijas ir juos išnaudoti siūlant efektyviausius komunikacinius sprendimus ir priemones.


Nuolat ieškome naujų galimybių plėsti savo veiklos geografiją tose rinkose, kurios yra aktualios mūsų klientams.

03

Džiaugiamės prisijungę prie pažangiausių verslo ir mokslo bendruomenių Lietuvoje ir pasaulyje!

04

Mūsų komandos stiprybės – gilus ir platus matymas, kūrybiškumas, gebėjimas žongliruoti informacija ir įgalinti technologijas

Komanda

Berta Čaikauskaitė- Berta&team

Berta Čaikauskaitė

CEO • Komandos lyderė

Aurelija Astrauskė- Berta&team

Aurelija Astrauskė

Komunikacijos strategė

aurelija@berta.lt

Dovilė Rusytė- Berta&team

Dovilė Rusytė

Projektų direktorė

dovile@berta.lt

Kristina Sušinskaitė- Berta&team

Kristina Sušinskaitė

Projektų direktorė

kristina@berta.lt

Tomas Kirša- Berta&team

Tomas Kirša

Kūrybos vadovas

tomas@berta.lt

Vaida Daknienė- Berta&team

Vaida Daknienė

Turinio strategė

vaida@berta.lt

04

Ieškote partnerių?

Rašykite hello@berta.lt
Skambinkite +370 5 215 4964
Uždaryti

Laukas turi būti užpildytas

Laukas turi būti užpildytas

Laukas turi būti užpildytas

L.Stuokos- Gucevičiaus g. 9-10, Vilnius

Įm. k. 300613091
PVM LT100002986019
Atsiskaitomoji sąskaita:
LT507044060005755469
SEB bankas

Sekite mus social kanaluose